Co je to redakční systém a kdy ho použít

Webové stránky je velmi obtížné vytvořit. Úprava, editace nebo administrace webových prezentací je nákladná a časově náročná. Bez specializované agentury není možné webové stránky dlouhodobě provozovat. Navíc připravit atraktivní a efektivní webovou prezentaci je otázka několika měsíců...

 

Pokud souhlasíte s výše uvedenými názory, vítejte na webových stránkách redakčního systému inCMS. Společnost Inexes pro své náročné klienty vyvinula redakční systém, který umožňuje snadnou tvorbu, editaci a administraci webových stránek. Nabízíme Vám řešení, jak budovat Vaši webovou prezentaci jednoduše, nezávisle a přitom dokonale.

 

Od velkých firem přes hudební či kulturní akce, vzdělávací instituce až po sportovní kluby, redakční systém je určen pro všechny, kdo chtějí být nezávislí na webových agenturách. InCMS je zejména vhodný pro webové prezentace, kde:

 

1. 

často přidáváte nebo měníte obsah a potřebujete změny udělat v co nejkratším čase

 

2. 

chcete rychle reagovat na potřeby a podněty zákazníků

 

3. 

potřebujete pravidelně aktualizovat Vaše produktové portfolio

 

4. 

nabízíte ke stažení návody k výrobkům či katalog produktů atp.

             

   

O širokých možnostech využití inCMS Vám rádi poskytnou další informace naši produktoví specialisté. Vytvořit Vaši webovou prezentaci trvá ve srovnání s jinými systémy překvapivě krátce. Více o implementaci a řešení pro jednorázové nebo krátkodobé akce naleznete v sekci Implementace a služby.

 

 

Infozóna

    
      Bělohorská 39
      169 00 Praha 6
      Česká republika

 

      Tel.: +420 222 263 777
      E-mail: mail@inexes.cz

      Web: http://www.inexes.cz/