Co umí redakční systém inCMS eShop

Pro úspěšný prodej svého zboží potřebujete v první řadě dokonalý nástroj pro jeho prezentaci a administraci. Správa běžného internetového obchodu je však časově i technicky značně náročná. Redakční systém inCMS E-shop poskytuje svým uživatelům pohodlný a jednoduchý způsob, jak efektivně nabízet a prodávat své zboží a přitom neztrácet čas zbytečnou administrativou.

 

Jednoduchá orientace v E-shopu díky funkci vyhledávání 

 

U E-shopu je jedním z nejdůležitejších aspektů přehlednost. Váš zákazník musí rychle a jednoduše najít to, co hledá, jinak půjde jinam. Kromě celkové přehlednosti kategorií byla speciálně pro tento účel  v našem redakčním systému vyvinuta funkce rychlého a podrobného vyhledávání na základě zadaných kritérií. Váš zákazník se tak může v eShopu jednoduše orientovat.

  

Jednoduchá správa objednávek - rychlá a efektivní komunikace

 

Správa E-shopu pomocí redakčního systému systému inCMS eShop je velmi přehledná a jednoduchá. Stačí zadat několik základních kritérií a redakční systém inCMS eShop udělá spoustu práce za Vás. Ve chvíli, kdy přijmete novou objednávku, Váš zákazník dostane automaticky potvrzující email. Stejným způsobem mohou být generovány také faktury a další informace pro klienty. Kromě toho můžete velmi snadno v redakčním systému sledovat stav všech objednávek. Všechny tyto funkce výrazně zjednodušují Vaši komunikaci se zákazníky a šetří spoustu Vašeho času.

 

Třídění zboží - přehlednost a funkčnost E-shopu

 

Redakční systém inCMS eShop nabízí různé možnosti, jak pracovat se sortimentem Vašeho zboží. Můžete je řadit do neomezeného počtu kategorií, které si sami nadefinujete, a vytvořit tak přehlednou strukturu Vašeho E-shopu.

Výraznou podporou Vašeho obchodu je funkce „cross-selling". Ke každému zboží si v redakčním systému zvolíte další příbuzné výrobky, které se budou zobrazovat společně s ním.

 

Funkce porovnání zboží v E-shopu

 

Vaši klienti určitě ocení i funkci porovnání zboží, díky které mohou jednoduše a přehledně srovnávat základní parametry jednotlivých výrobků.

 

Prodávejte i jinde než jen ve svém obchodě

 

Redakční systém je také schopný vygenerovat seznam výrobků v libovolném formátu. Tyto seznamy lze využít mimo jiné na serverech seznamů zboží jako je Seznam, Jyxo, Centrum apod.

 

Automaticky přiřazené poplatky

 

Různé, ze zákona povinné poplatky (autorské, recyklační) redakční systém inCMS přiřazuje k určitému zboží zcela automaticky. Nemusíte se tedy zabývat zbytečnou byrokracií.

 

Pro další funkce redakčního systému inCMS eShop se podívejte na přehled základních a rozšiřujících modulů.

 

 

Infozóna

    
      Bělohorská 39
      169 00 Praha 6
      Česká republika

 

      Tel.: +420 222 263 777
      E-mail: mail@inexes.cz

      Web: http://www.inexes.cz/