Implementace a služby

Jak rychle

Neslibujeme, co nemůžeme splnit, přesto nám propracovaný systém inCMS umožňuje připravit Vaši prezentaci v nadstandardně krátkém čase. Pokud jste připraveni se realizaci věnovat připravíme do 10 dnů Vaši webovou prezentaci, kterou si dále budete spravovat zcela nezávisle. Kdykoliv však můžete využít bezplatně naší informační on-line podpory.
Pokud se nechcete přípravě věnovat vůbec či jen minimálně, vyjdeme Vám maximálně vstříc. Stačí jen Vaše hrubá představa a vše ostatní již pro Vás připravíme.

Podpora

Kromě bezplatné informační on-line podpory Vám nabízíme inCMS training program, v jehož průběhu Vás seznámíme s ovládáním systému a ukážeme Vám, jak jednoduché je se systémem pracovat. Právě jednoduchost inCMS nám umožňuje nabízet i tento training program zdarma.

Leasing

Na rozdíl od tradičních statických webových stránek je redakční systém inCMS nástrojem, který Vám kromě nezávislosti, umožňuje získat zpět vynaložené prostředky. Proto Vám nabízíme finanční leasing redakčního systému - za první splátku Vám nainstalujeme časově omezenou verzi systému a Vaše spokojenost rozhodnete, zda budete chtít systém dále využívat a splatit celý systém dle předem domluveného kalendáře a bez navýšení.

Pronájem

Pokud organizujete sympózium, hudební festival či jinou jednorázovou akci, nabízíme Vám inovativní a cenově velmi atraktivní řešení - pronájem webových stránek. V krátké době Vám připravíme strukturu a design Vašeho webu a Vy sami si jej v průběhu akce budete doplňovat informacemi pomocí systému inCMS. Po skončení akce se Váš web deaktivuje a Vy tak platíte jen za to, co skutečně využijete.

Infozóna

    
      Bělohorská 39
      169 00 Praha 6
      Česká republika

 

      Tel.: +420 222 263 777
      E-mail: mail@inexes.cz

      Web: http://www.inexes.cz/