Redakční systém eShop inCMS

Pokud je aktuálnost základním požadavkem běžné internetové prezentace, pro internetový obchod to platí dvojnásob. V dnešní uspěchané době lidé používají eShop především kvůli časové úspoře a redakční systém inCMS Vám dovolí reagovat na požadavky Vašich klientů okamžitě. Svoje zákazníky tak můžete zaujmout i jinak než jen nízkou cenou. Pokud jim poskytnete aktuální informace o nabízeném zboží a spojíte je s kvalitním a rychlým servisem, budou se k Vám rádi vracet.

 

Redakční systém inCMS eShop

 

Možnost měnit obsah Vašich stránek je nejlepším způsobem, jak udržovat nabídku Vašeho eShopu stále aktuální. V redakčním systému může oprávněný uživatel systému může Vámi nabízený sortiment kdykoli aktualizovat a efektivně tak spravovat Váš eShop. Administrátor v redakčním systému jednoduše vkládá nové produkty, třídí je podle kategorií a sám k nim přidává fotografie, obrázky nebo dokumenty s dalšími informacemi. Stačí připojení k internetu.

 

 Redakční systém inCMS eShop funguje na stejném principu jako redakční systém inCMS. Možnost kombinovat různé moduly s různými funkcemi Vám dovoluje zvolit takový systém, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Stačí nám sdělit Vaše potřeby a očekávání a my vytvoříme ideální verzi redakčního systému specielně pro Vás.

 

Redakční systém inCMS eShop Lite

 

Náš redakční systém ve verzi inCMS eShop Lite je jednodušší verze eShopu inCMS pro méně náročného klienta. Obsahuje základní moduly, kterými jsou Jazykové verze shopu, Objednávky, Kategorie, Sortiment, Příbuzné zboží, Dokumenty ke stažení, Porovnání zboží, Podrobné vyhledávání, Uživatelské role a Zasílání emailů. Všechny tyto moduly zajišťují plnou funkčnost Vašeho eShopu a mohou být kvalitním startem Vašeho internetového obchodování. Limitem verze inCMS eShop Lite je maximálně 100 položek zboží.

S přibývajícím počtem Vašich zákazníků, můžete bez problémů tuto verzi redakčního systému postupně rozšiřovat o další moduly.

Infozóna

    
      Bělohorská 39
      169 00 Praha 6
      Česká republika

 

      Tel.: +420 222 263 777
      E-mail: mail@inexes.cz

      Web: http://www.inexes.cz/