Rozšiřující moduly inCMS eShop

 

Těmito moduly můžete vylepšit fungování Vašeho internetového obchodu:

 

       

 

REMA a autorské poplatky

Přiřazování autorských a recyklačních poplatků k jednotlivým výrobkům je generováno zcela automaticky.

 

 

Komentáře zboží

Modul Komentářů zboží Vám poskytuje možnost být neustále v kontaktu s Vašimi zákazníky a reagovat na jejich přání a připomínky.

 

 

Platby kartou

Řada zákazníků internetových obchodů dnes upřednostňuje tento způsob platby. Modul Platby kartou Vám tak umožní nabídnout svým zákazníkům maximální pohodlí pro jejich nákup.

 

 

         

Generování XML

Systém inCMS eShop je schopný vygenerovat seznam Vašeho zboží v jakémkoli formátu. Tyto seznamy jsou využitelné především na serverech seznamů zboží jako je Seznam, Centrum a další.

 

 

Příbuzné zboží

Tak zvaná funkce cross-selling Vám umožňuje přidávat k učitému výrobku příbuzné zboží a oslovit tak zákazníka dalšími výrobky. Proč by měl zákazník dokupovat další věci jinde, když je může koupit u Vás?

 

 

Porovnání zboží

Funkce porovnání zboží je především službou pro Vaše zákazníky. Místo zmateného proklikávání jednotlivými výrobky, si mohou Vaši klienti zvolit produkty a v jednoduché tabulce srovnat jejich parametry. Zákazníci tuto funkci jistě velmi ocení.

 

 

 

Podrobné vyhledávání

U jednotlivých výrobků obvykle uvádíte řadu parametrů. Aby se Váš zákazník rychle zorientoval a našel přesně to, co hledá, může využít funkci podrobného vyhledávání. Zadá své požadavky a během několika vteřín najde ten správný výrobek.

 

 

Dokumenty ke stažení

K jednotlivým položkám Vašeho eShopu můžete přidávat také nejrůznější dokumenty ke stažení.

 

 

 

   

Infozóna

    
      Bělohorská 39
      169 00 Praha 6
      Česká republika

 

      Tel.: +420 222 263 777
      E-mail: mail@inexes.cz

      Web: http://www.inexes.cz/