Rozšiřující moduly redakčního systému

Nabídka modulů rozšiřujících redakční systém inCMS:

 

       

 

 

Galerie

Galerie jsou uspořádané kolekce dokumentů (např. obrázků), které je možné umísťovat na stránky, a vytvářet tak například fotogalerie, seznamy dokumentů ke stažení, a jiné.

 

 

Fulltextové vyhledávání

Modul Fulltextové vyhledávání, který lze umístit na stránky, umožňuje vyhledávání v obsahu napříč celým webem, a usnadňuje tím uživatelům přístup k informacím o Vaší společnosti.

 

 

Bannery

Správa reklamních kampaní na Vašem webu je zajišťovna modulem Bannery. Dovoluje vytvářet reklamní plochy - bannery, nebo skupiny rotujících bannerů, které později můžete umisťovat na jednotlivé stránky, nebo do Infozóny.

 

 

 

     

Komentáře

Modul Komentáře Vám umožní připojit za Váš článek nebo na konec stránky prostor, ve kterém se budou moci vyjádřit návštěvníci Vašeho webu.

 

 

Mapa stránek

Mapa stránek přehledně zobrazuje strukturu celého webu. Přispívá tak nejenom k lepší orientaci pro uživatele webu, ale má také význam pro optimalizaci pro vyhledávače - SEO.

 

 

 

Formuláře

Pomocí formulářů umístěných na stránkách prezentace, Vám mohou zákazníci posílat své připomínky, objednávky, nebo požádat o podrobnější informace o nabízených službách, či produktech. Vytváří se tak vazba mezi Vaší společností a klientem, která by při obchodování přes internet neměla chybět.

 

 

Diskusní fórum

Diskusi lze připojit k libovolné stránce a umožnit tak čtenáři zveřejňovat své názory na obsah konkrétní stránky. K administraci došlých reakcí, filtraci nevhodných příspěvků, a případným odpovědím na ně, slouží sekce Diskuse v administrační části webu.

 

 

Ankety / Hlasování

Anketu lze připojit k libovolné stránce, nebo Infozóně. Zobrazování anket lze samozřejmě dopředu plánovat.

 
 

Kalendář událostí

Modul Kalendář událostí slouží k informování uživatelů stránek o připravovaných akcích, koncertech, setkáních atd. Na stránkách se zobrazuje kalendář s vyznačením dnů, ve kterých se události konají, po kliknutí na den v kalendáři, se zobrazí seznam akcí pro příslušný den.

 

 

Průvodce

Průvodce je modul sloužící k informování uživatelů o aktualitách, akcích, nebo možnostech webu. Ke každé stránce lze nastavit sadu krátkých textů, které se na dané stránce střídavě zobrazují a poskytují tak uživateli dodatečné informace.

 
 

  

Uživatelské sekce (Personifikace obsahu)

Modul Uživatelské sekce slouží k vyhrazení určité části prezentace pouze oprávněným uživatelům - partnerům. Dovoluje tedy vytváření „partnerských zón" ve kterých naleznou jejich oprávnění uživatelé obsah určený výhradně jim.

 

 

 

 

Seznamy 

Tento modul umožňuje vytvářet přehledné seznamy krátkých článků, řazených podle nastavených kritérií. Články mohou odkazovat na již vytvořené stránky. Modul Seznamy je vhodný především pro vytváření novinek, tiskových zpráv, informativních článků apod.

 

Modul „na míru"

Pokud jste zde nenašli modul který potřebujete, obraťte se na nás a my vytvoříme pro Váš web, modul odpovídající Vašim požadavkům.

 

     

Infozóna

    
      Bělohorská 39
      169 00 Praha 6
      Česká republika

 

      Tel.: +420 222 263 777
      E-mail: mail@inexes.cz

      Web: http://www.inexes.cz/