Verze inCMS web

Různé verze redakčního systému inCMS obsahují balíček modulů s rozličnými funkcemi. Záleží jen na tom, co všechno a jakým způsobem chcete na svém webu zveřejňovat. Vy nám sdělíte svoje představy o tom, co od svých stránek očekáváte, a my z jednotlivých modulů vytvoříme systém přesně pro Vás. Redakční systém inCMS je schopný pokrýt všechny Vaše potřeby od zveřejňování jednoduchých textů až po různé formuláře, fotografie nebo diskuze.

 

inCMS web

  

Redakční systém inCMS je jednoduché, dokonalé a nezávislé řešení správy Vaší internetové prezentace, které Vám pomůže z Vašich statických internetových stránek vytvořit moderní a účinný prostředek komunikace. Díky řadě modulů, které jsou speciálně vyvinuty pro určité funkce, získáte flexibilní a dokonalou webovou prezentaci, jejíž možnosti jsou téměř neomezené. Verzi inCMS Vám na základě Vašich požadavků ušijeme přímo na míru. Kromě základních modulů obsahuje plná verze inCMS web další moduly s rozličnou funkčností podle Vašich individuálních potřeb. Kompletní přehled najdete v sekci Rozšiřující moduly.

 

inCMS web Lite

 

Snažíme se vyjít vstříc všem našim klientům, proto nabízíme redakční systém inCMS také v "lehké"  verzi inCMS Lite, která obsahuje pouze Základní moduly. Verze inCMS Lite je nejjednodušší verzí redakčního systému inCMS, která však splňuje veškeré požadavky pro úspěšný start Vaší nové firmy a kterou můžete podle potřeb v budoucnosti rozšiřovat o další moduly.

 

srovnání verzí inCMS web a inCMS web Lite: 

Modul

inCMS Lite

inCMS

Menu, Stránky, Dokumenty

x

x

Podpora více jazyků

x

x

Plánování obsahu

x

x

Správa uživatelů

x

x

SEO - Optimalizace kódu

x

x

On-line technická podpora

x

x

inCMS training program

x (2h)

x (8h)

Nastavení domény, hostingu

x

x

Seznamy

 

x

Galerie

 

x

Bannery

 

x

Formuláře

 

x

X Dokumenty (adresářová struktura)

 

x

X Stránky (adresářová struktura)

 

x

Šablony - WYSIWYG Editor

 

x

Fulltextové vyhledávání

 

x

Ankety / Hlasování

 

 

Mapa stránek

 

 

Diskusní fórum

 

 

Kalendář událostí

 

 

Průvodce

 

 

Infozóna

    
      Bělohorská 39
      169 00 Praha 6
      Česká republika

 

      Tel.: +420 222 263 777
      E-mail: mail@inexes.cz

      Web: http://www.inexes.cz/