Výhody redakčního systému inCMS

Redakční systém inCMS je program, umožňující snadnou úpravu, editaci a administraci Vaší webové prezentace. Jednoduše. Nezávisle. Dokonale.

Zajímavou a efektivní webovou prezentaci si díky  redakčnímu systému konečně může vytvořit každý bez zásahů specializovaných agentur. Ať už se jedná o velké firmy, hudební či kulturní akce, vzdělávací instituce nebo sportovní kluby.

 

Snadná správa obsahu Vaší webové prezentace

 

Díky redakčnímu systému inCMS získáte okamžitý přístup ke svým internetovým stránkám z jakéhokoli počítače připojeného na internet a budete moci měnit jejich obsah i strukturu přesně podle svých představ. Je to velmi jednoduché! Nepotřebujete žádné zvláštní dovednosti, bohatě Vám postačí uživatelská znalost MS Word.

 

Modulárnost - nemusíte platit za věci, které nepotřebujete

 

V redakčním systému inCMS jsou pro jednotlivé funkce vytvořeny samostatné moduly. Tyto moduly si můžete sami vybrat a různě je kombinovat tak, aby to vyhovovalo Vašim potřebám. Základní verze inCMS Lite plně postačí pro zveřejňování různých textů a dokumentů. Pokud zjistíte, že potřebujete další funkce, můžete jednoduše přidávat další moduly jako jsou například galerie, seznamy, bannery, formuláře a řadu dalších. Rádi Vám vytvoříme webové stránky přímo  na míru!

 

Plánování obsahu šetří čas i peníze

 

Velkou výhodou redakčního systému in CMS je funkce plánování obsahu. Díky ní se může obsah Vašeho webu měnit přesně podle předem stanoveného časového plánu. Nemusíte tedy zbytečně ztrácet čas. Redakční systém inCMS udělá veškerou práci za Vás.

 

Kontakt s klienty pro interaktivní komunikaci

 

Pro efektivní komunikaci s Vašimi klienty Vám redakční systém inCMS umožňuje přidávat moduly jako jsou kontaktní formuláře, ankety a diskuse. Vaše webová prezentace tak bude skutečně interaktivní.

 

Infozóna

    
      Bělohorská 39
      169 00 Praha 6
      Česká republika

 

      Tel.: +420 222 263 777
      E-mail: mail@inexes.cz

      Web: http://www.inexes.cz/