Základní moduly redakčního systému

InCMS obsahuje všechny základní funkce potřebné pro tvorbu a správu internetové prezentace.

  

  

Menu

Aby byla Vaše prezentace přehledná, je potřeba její obsah členit. K tomu slouží modul menu. Umožňuje spravovat jednu, nebo více navigací, budovat stromovou strukturu, a propojovat jednotlivé položky navigace na stránky, nebo jiné weby.

 

  

  

 

Stránky

Stránka je základní stavební prvek webu. Stránka obsahuje jeden, nebo více článků, ale je na ní možné umístit další moduly, jako například, galerii, diskusi, hlasování, bannery a další.

 

 

 

Články

Články umístěné na stránkách se vytváří pomocí WYSIWYG editoru který připomíná prostředí programu MS Word. Pomocí přednastavených šablon snadno vytvoříte článek, při zachování navrženého vzhledu prezentace.

 

Dokumenty

Manažer dokumentů je správce všech obrázků, animací, textových souborů, tabulek a dalších souborů zobrazovaných na stránkách. Umožňuje vkládání dokumentů, vytváření adresářů, a díky šablonám také úpravy velikosti vkládaných obrázků.

 
 

Infozóna

Infozóna slouží k zobrazení informací napříč celým webem. Pokud chcete, aby byly nějaké informace uživateli stále na očích, umístěte je do Infozóny, která je zobrazována na každé stránce, stejně jako například menu. Pokud ovšem potřebujete více místa pro obsah stránky, můžete Infozónu na stránce skrýt.

 

   

Jazykové verze

Redakční systém inCMS umožňuje vytvářet obsah v různých jazycích. Záleží tedy pouze na Vás, v kolika jazykových verzích vaše prezentace bude.

 
 

 

 

SEO - Optimalizace pro vyhledávače 

Kód prezentace vytvořené systémem inCMS, je optimalizovaný pro internetové vyhledavače (SEO). Vaši zákazníci Vás tak budou moci lépe najít ve vyhledávačích jako jsou např. Seznam nebo Google. Validní HTML kód, nebo funkce hezkých URL (friendly URL) jsou pak v inCMS samozřejmostí.

 

   

Infozóna

    
      Bělohorská 39
      169 00 Praha 6
      Česká republika

 

      Tel.: +420 222 263 777
      E-mail: mail@inexes.cz

      Web: http://www.inexes.cz/